in

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Honda

Yazar: Sanço Panço

Yeni Modeller Acayip Fiyatlar!

Africa Twin

Motorun fiyatları belli oldu sonunda. Honda sır gibi sakladığı ama genel olarak tahmin ettiğimiz fiyatları baz model düz vites 44.750tl, DCT’li yarı otomatik model 47.250tl biçiminde belirlemiş. Uygun kredi imkanlarının da bulunduğu Honda standında Africa’nızın donanımlarını da seçmek mümkündü. Gelgelelim donanım fiyatları bize biraz yüksek geldi. Seyahat paketi 5.300tl, Konfor Paketi 5.200tl, Macera Paketi 10.500tl, Gezi Paketi istiyorsanız motora ek olarak 12 bin tl daha ödemeniz gerekiyor. Bu fiyatların bazıları BMW’den bile pahalı. Özellikle koruma demiri ve elcik ısıtmanın olduğu basit paketin 5 bin lira oluşu, Africa’cıları bunları dışarıdan almaya yönlendirecektir.

 

 

Fuardaki Touratech standında daha şimdiden Africa için yapılmış pek çok ürünü görme fırsatı bulduk. Derginin bu sayısında detaylı testi okuyabilirsiniz.

 

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Honda 1. İçerik Fotoğrafı

 

CBR500R-CB500F

Daha önceki kılığıyla pek ilgi göremeyen 500R’ın giysileri yeniden ele alınmış. Bütün farlar LED hale getirilmiş ve oldukça çekik gözleriyle süper sportif bir havaya bürünmüş. 48 beygirlik motoru ile CB500R, artık daha spor görünümlü. Motorun CB500F versiyonu da görsel olarak daha keskin hatlarla yeniden şekillendirilmiş. Onda da ön far tamamen LED olmuş. Hatlar keskinleşirken depo 16,7 litreye büyümüş. 16 sübaplı motorun gücü yine 48 beygir. Süspansiyonlara ön yükleme ayarı konulmuş. R versiyonu fuar fiyatı 25.500tl, F ise 24.250tl olarak açıklandı.

 

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Honda 2. İçerik Fotoğrafı

 

NC serisi

Euro 4 egzoz normları yüzünden tamamında egzozlar yeniden çalışılmış. Arka stoplar hepsinde küçültülmüş ve tek tip olmuş. Farlar 500’lüklerde olduğu gibi tamamen LED hale getirilmiş, biraz görsel farklılıklar da var. DCT yarı otomatik vites siteminin S moduna 3 kademe eklenmiş, S1, S2, S3 mevcut artık. Integra da dahil olmak üzere öne Showa’nın yeni bir çatalı konmuş. Renklerde de yenilikler mevcut.

 

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Honda 3. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Asya – Hero Motor

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Yamaha

REKLAM