in

Mondial’in Web Sitesi Yenilendi

Yazar: Motoron

Uğur Motorlu Araçlar’ın lokomotif markası Mondial, www.mondialmotor.com.tr web sitesini ziyaretçileri, kullanıcıları ve iş ortakları için yeniledi.

Kullanıcı dostu olan Mondial daha iyi hizmet verebilmek için web sitesini güncelledi. Daha dinamik ve zengin yapıya dönüşen web sayfasında, ürünler ve bayiler hakkında tüm bilgilere daha kolay ulaşılabiliyor. Mondial markalı ürünlerin (Touring, Scooter, Cub, Atv, Cross, Enduro) teknik özellikleri ve ürün tanıtımlarının yanı sıra, E-Mon markası elektrikli scooter modelleri ve CF Moto modelleri hakkında da bilgi edinmek mümkün.

 

Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışan, motosiklet sektöründe 10 yıldır kesintisiz satış lideri olan Mondial, firma tanıtımının yer aldığı ‘Kurumsal’ bölüm, satış, servis ve bayilik için gerekli formlara ulaşabilmek için ‘Satış ve Servis’ bölümü, motosiklete dair bilgi edinebilmek, talep ve öneriler için oluşturulan‘Müşteri Hizmetleri’ bölümü ve yenilenen yüzüyle www.mondialmotor.com.tr  web adresi meraklılarını bekliyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

E-Mon Web Sitesi Açıldı

29,232 Adet Honda Japonya’da Geri Çağrılıyor!

REKLAM