in

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı

Yazar: Ahmet TEZCAN

Motosikletinizi dış etkenlere karşı yeterince koruyamıyorsanız, tanıtacağımız ürün motosikletiniz için gayet iyi bir seçim olabilir.

Bir Türk markası olan NovaGaraj’ın, motosiklet kullanıcıları için geliştirdiği portatif garajı biraz inceleyeceğiz. Tamamen paslanmaz olarak üretilen Speedy garaj, fotoğraflarda görüldüğü gibi otomobillerde kullandığımız brandalara benzer bir garaj. Tek farkı bir zemine sahip olması. Bu özelliği sayesinde Speedy, motosikletinizi sokak hayvanlarına karşı koruyabiliyor. Alüminyum ile güçlendirilmiş zemini lastikler için de koruma sağlıyor. Ayrıca ortadan ikiye katlabilen Speedy, oldukça az yer kaplayan bir garaj.

 

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı 1. İçerik Fotoğrafı

 

Speedy’nin tamamen PVC’den üretilmiş brandası motosikletinizi, güneş, yağmur, kar ve toza karşı koruma oluşturuyor. Taşınabilir özellikte olan Speedy, 4 ayrı noktadan yere sabitlenebiliyor. Tamamen su geçirmez olan ürün, bu sayede su taşkınlarında da motosiklete koruma sağlıyor.

 

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı 2. İçerik Fotoğrafı

 

Her mekanda kullanılabilen Speedy’nin iki adet havalandırma penceresi mevcut. Ayrıca brandanın açılmaması için 2 adet kilit mekanizmasına sahip. Speedy’nin M (Medium) ve Speedy L (Large) olmak üzere iki adet modeli mevcut. Ebatlar aşağıdaki gibi:

 

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı 3. İçerik Fotoğrafı

 

Speedy M

Yükseklik: 1700mm

Uzunluk: 3000mm

Genişlik: 1000mm

Ağırlık: 47 kg

 

Speedy L

Yükseklik: 1750mm

Uzunluk: 3200mm

Genişlik: 1200mm

Ağırlık: 52 kg

 

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı 4. İçerik Fotoğrafı

 

Önemli Hususlar

 

– Speedy Medium için; motosikletinizin yerden en yüksek noktasının uzunluğu 150 cm’yi geçmemesi gerekmektedir. En geniş uzunluk ise 98 cm olmalıdır.

– Speedy Large için; motosikletinizin yerden en yüksek noktasının uzunluğu 162 cm’yi geçmemesi gerekmektedir. En geniş uzunluk ise 118 cm olmalıdır.

 

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı 5. İçerik Fotoğrafı

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tankpad Nedir? Ne işe Yarar? Nasıl takılmalı?

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı

REKLAM