in

Robbie Madison Motosiklet İle Sörf Yaptı!

Yazar: Motoron

Avustralyalı dublör Robbie Madison, tekneyle gezintideyken aklına gelen çılgın bir fikri hayata geçirdi; motosikleti ile Haiti sularında sörf yaptı! İşte detaylar…

Hafta sonlarında ne yaparsınız? Barbekü mü, arkadaşlarla takılmak mı yoksa motosikletinizle biraz gezinti mi? Ne yapıyor olursanız olun, hatta Millau Viyadüğü’nden bungee-jumping dahi yapsanız, Robbie Maddison’ın videosunu izledikten sonra “ben gerçekten yaşıyor muyum?” diyebilirsiniz. Video hemen aşağıda.

Videoyu izlediyseniz Robbie’nin yaptığı motosiklet sürmek mi yoksa sörf yapmak mı diyebilirsiniz. İkisinden de biraz olabilir, ya da yeni bir şey de olabilir. Ne olursa olsun Tahiti’de kara ve denizin etrafında iki zamanlı bir motorla fırtınalar estirmek, insanlık tarihi boyunca icat edilmiş tüm uğraşlardan daha eğlenceli görünüyor.

Robbie Madison Motosiklet İle Sörf Yaptı! 1. İçerik Fotoğrafı

Robbie Maddison: “Ben sörf yaparak büyüdüm ve eşim de bir su kayağı şampiyonu, bu yüzden Avustralya’da olduğumuzda her zaman teknelerde, su üzerindeyiz.”

“Teknenin arkasındaydım ve nehir boyunda seyrediyorduk ve dümen suyuna bakıyordum, eşimin su kayağı yapışını seyrediyordum ve birden aklıma bir fikir geldi; bir motosiklete kayak takmanın ve su üzerinde sürmenin hayalini kurdum. Bu o anda aptalca bir hayaldi fakat üzerinde oynamaya devam ettim; dizaynlarla, konseptlerle oynamaya… Sonunda gerçeğe dönüştü.

Robbie Madison Motosiklet İle Sörf Yaptı! 2. İçerik Fotoğrafı

Maddison, yaptığı şeyde bazı zor anlar yaşadığını belirterek: “Tüm o deneyimden sonra aklıma takılan şey, bunun fiziksel olarak ne kadar zahmetli olduğuydu. Dürüst olmak gerekirse, doğru dalgayı yakalamanın daha kolay olacağını düşünmüştüm. Fotoğrafların ve videonun bunun ne kadar fiziksel olduğunu gösterebildiğini sanmıyorum.”

“Dalga arkamda kırıldığında onu göremiyorsunuz. Doğrusu, bunun hayatımın sonu olacağını düşündüm. Daha önce orada hissettiğim kadar yanlış yerde ve yanlış zamanda olduğumu hissetmemiştim.

Robbie Madison Motosiklet İle Sörf Yaptı! 3. İçerik Fotoğrafı

“Bu ölüme yakın bir deneyimdi. Günün sonunda, fotoğraflar ve video müthiş görünüyordu fakat yaptığım şeyin ne kadar vahşice olduğu kelimeler ile ifade edilemez.”

İlginizi Çekebilir
Yeni Honda CBR 1000RR-R Modeli Geri Çağrılıyor

Video gerçekten etkileyici fakat yapımı süren bir video daha var ve daha iyi olacağı konusunda söz veriliyor. Videonun fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Vespa Tutkunları Hırvatistan’da!

Efsane Motosiklet Şeytanı Lakaplı Evel Knievel’in Rekor Denemesi Tekrarlanıyor!

REKLAM