in

Suzuki GSX-R 750 Yoshimura Edition 2014

Yazar: Batuhan Emrem

İyi haber; Suzuki GSX-R 750’yi Yoshimura parçalarıyla donattığı bir versiyonu çıkartıyor. Kötü haber; Yoshi’li Suzukiler yalnızca İngiltere’de satılacak.

İnsanın hevesi kursağında kalıyor… Suzuki geride bıraktığımız yaz aylarında yine Yoshimura’yla ortak yarattığı GSX-R ile gündeme gelmiş ve ürettiği bu özel versiyon motosikleti yalnızca 25 adet gibi oldukça sınırlı bir sayıda üretme kararı almıştı. Yeni bir Yoshi-GSX-R haberi ise bu kez 750 cc’lik yarışçı için geldi. Üstelik bu kez 25 gibi bir adet sınırlaması da yok ancak bu kez de özel Suzuki’lerin yalnızca Britanya pazarı için üretildiği bilgisiyle karşılaşıyoruz ki yine kabaran umutlarımız böylece soluyor.

 

Suzuki GSX-R 750 Yoshimura Edition 2014 1. İçerik Fotoğrafı

 

GSX-R, İngiltere’de sevilen ve tutulan bir motosiklet. Bu sebeple olsa gerek, Suzuki İngiliz müşterilerine, rakiplerine göre yaşlanan ve yakında yeniden tazelemesi beklenen GSX-R serilerini çıkarmadan önce GSX-R 750 Yoshimura Edition adında yeni modeliyle jest geçiyor. Tıpkı GSX-R 1000 Yoshimura Edition’da olduğu gibi serinin ortanca kardeşinde de benzer Yoshimura parçaları kullanılmış. Özellikle egzozlarıyla tanınan ve bu konuda pazarda bulunan en iddialı firmalardan biri olan Yoshimura, GSX-R 750 için şık ve üst sınıf modellerinden olan karbon R11 egzoz sistemini kullanmayı tercih etmiş. Şüphesiz GSX-R 750 Yoshimura Edition’ı standart modellerinden ayıran en büyük özelliği Yoshimura’nın renkleri olan siyah-kırmızı temanın motosiklet üzerinde de kullanılması. Bunların yanı sıra motor bloğu üzeirnde bulunan koruyucu kapaklar, elçik ağırlıkları ve paddock bobinleri gibi diğer aksesuarlar da Yoshimura imzası taşıyor.  

 

Suzuki GSX-R 750 Yoshimura Edition 2014 2. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sochi’de Ural Sürprizi

Hero Hastur Streetfighter Concept

REKLAM