in

WSBK Kawasaki Puccetti Racing Takımı 2017 Yeni Renkleri!

Yazar: Alper Baycan

WorldSBK, WorldSSP, WorldSSP Junior ve WorldSSP300 sınıflarını da çatısı altına alan Kawasaki Puccetti Racing, 2017 kostümlerini ortaya çıkardı.

Geçen sezon ZX-6R’ı ile WorldSSP’de mücadele eden Randy Krummenacher, yeni numarası 88 ile 2017 renkleri olan çekici yeşil, beyaz, kırmızı ve siyah WorldSBK motosikletini tanıttı. 2016 Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, 1 numarası ile devam ediyor. Sofuoğlu’nun genç takım arkadaşı Kyle Ryde ise siyah-yeşil Ninja’nın örtüsünü kaldırdı. 
Michael Canducci, Puccetti Racing Junior FMI Takımı’nda yerini alırken, Harun Çabuk ise Supersport 300 Dünya Şampiyonası’nın açılışında, WorldSSP300 sınıfında mücadele edecek.
WSBK Kawasaki Puccetti Racing Takımı 2017 Yeni Renkleri!  1. İçerik Fotoğrafı
Açıklanan yeni sponsorları ile Manuel Puccetti, önümüzdeki sezon hakkındaki görüşlerinden bahsetti. Antrenmanda sakatlanan ve iyileşmekte olan Kenan Sofuoğlu ise lansmana telefon ile katılabildi. Böylece takımın tüm üyeleri, lansmanda yer almış oldu. 
Dünya Supersport klasmanında yarışan Kenan Sofuoğlu, Supermotard antrenmanı esnasında sakatlanmıştı ve ameliyat olmuştu. Sofuoğlu, 3 hafta sonra başlayacak olan 2017 sezonunun ilk yarışına katılacağına inanıyor. 
Bu arada Kawasaki Racing Takım lansmanının, Jonathan Rea ve Tom Skyes ile 9 Şubat’ta gerçekleşeceğini hatırlatalım. 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Honda Superbike Takım Lansmanını Kaçırmayın!

Red Bull Honda World Superbike Takımı Yeni Kostümü!

REKLAM