in

Barbera ve Di Meglio, Pratik Bir Yaklaşım Sergiliyor

Yazar: Ahmet TEZCAN

Avintia Racing çifti Hector Barbera ve Mike Di Meglio, Katar testini 12. ve 14. sıralarda tamamladılar. Avintia GP14 Kawasaki motosikletlerinin sezon süresince gelişeceklerine inanıyorlar.

Sürücüler yeni paketlerindeki Showa süspansiyonları, Avintia şasisi ve Brembo frenlerini ayarlayabilmek için çok çalıştılar.  Barbera: “Mutluyum çünkü motosiklet yeni ve üzerinde sadece iki test yaptım. Motosikletin ayarları çok kötü değil fakat daha çok test ve pratiğe ihtiyacım olduğuna inanıyorum. Takım bu yıl yeni mekanikler, teknisyenler ile daha iyi ve daha çok desteğim var fakat bu gittikçe zorlaşıyor çünkü rakimlerim Ducati, Honda ve Yamaha kullanıyor ayrıca daha deneyimliler.” dedi.

Barbera ve Di Meglio, Pratik Bir Yaklaşım Sergiliyor 1. İçerik Fotoğrafı

Di Meglio ise, “Kötü olmayan bir geometrik ayar bulduk ve arka bölgenin yol tutuşu üzerinde çalıştık. Bir yarış simülasyonu gerçekleşti ve neyi iyileştirmemiz gerektiğini biliyoruz.” dedi.

Barbera ve Di Meglio, Pratik Bir Yaklaşım Sergiliyor 2. İçerik Fotoğrafı

“Hazırlanmak için daha fazla zamana ihtiyacımız var ayrıca motosikletin yıl boyunca her açıdan değişeceğini düşünüyorum. Sezonun başında sakin kalıp elimizde olanlarla en iyisini yapmalıyız. Motor gelişecek, yarışları bitirmeli ve takım için önemli bilgiler toplamalıyız.” diye ekliyen Di Meglio içinde bulundukları durumu dile getirdi.

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Şampiyon Marquez ile Sezon Öncesi Röportaj

İlk Raunda Doğru Petrucci İçin Önemli Bir Test

REKLAM