Motosiklet Eğitimleri

68 sonuç

Sürüş Teknikleri / Sinan Özgen -  09 Eylül 2016 | 13:33

Motosiklet İle Pist Eğitimi Nasıl Yapılır?

Arkadaşlarım Neden Benden Daha Hızlı? (Peki Yarın Onları Nasıl Geçerim?) Bu başlık yıllar evvel Bike Dergisi’nde yayınlanmıştı. Gerçekten de arkadaşlarım nasıl benden daha hızlıydı? Ben İstanbul Park’ta kendimi kasarak Yamaha YZF-R6 ile 2.22 dönerken, başka bir adam, aynı motor ve aynı ayarlar ile nasıl 2:09 dönüyordu?

Okullar / Motoron -  06 Mayıs 2016 | 15:17

25 Mayıs Motoron Riding Academy Advanced Rider Techniques Eğitimleri

25 Mayıs'da Motoron Riding Academy tarafından organize edilen ve California Superbike School’un lisanslı koçlarının eğitmenlik yaptığı Advanced Rider Techniques pist-dışı eğitimi, Intercity Istanbulpark Kompleksi'nde öğrencilerine kapılarını açıyor!

Okullar / Motoron -  10 Nisan 2016 | 10:41

Motoron Pist Günü Etkinlileri Hız Kesmeden Devam Ediyor!

7 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceğimiz senenin bu 3.pist gününde,bir önceki etkinliğimizde olduğu gibi Motoron Riding Academy'nin pist uzmanları, profesyonellere ve sürücülere yardımcı olmak üzere Intercity Istanbulpark'ta hazır bulunacak... WSBK'da ve Avrupa Sampiyonalarinda cok sayida zafer ve podyumlari bulunan başarılı Alman yarışçılar Max Neukirchner ve Dario Giuseppetti 2 gün boyunca pist eğitimi veriyor olacaklar!

Okullar / Ahmet TEZCAN -  29 Kasım 2015 | 19:28

Honda'dan Eğitim Odaklı CB125F

Honda, Japonya motosiklet sürüş okullarında kullanılmasını amaçladığı, CB125F'in yeni versiyonunu tanıttı. Bu versiyonda, motosiklet kullanmayı yeni öğrenenler için korumalar ve eğitim aşamasında eğitimciye yardımcı olacak harici lambalar mevcut.

Sürüş Teknikleri / Pervin Ozulu -  14 Kasım 2015 | 09:08

Gece Sürüşü

Gece sürüşü tehlikeli midir? Yoksa avantaj mı dır?

Okullar / Ahmet TEZCAN -  13 Kasım 2015 | 13:32

Harley Davidson, ABD Ordusuna Ücretsiz Eğitim Verecek

Mükemmel sürücü doğulmaz, olunur düsturuyla yola çıkan Harley-Davidson, 2016 yılı boyunca, mevcut ve eski ABD ordusu mensuplarına ücretsiz motosiklet sürüş eğitim verecek.

Sürüş Teknikleri / Ahmet TEZCAN -  06 Eylül 2015 | 16:13

Bir Motosiklet Ne Kadar Yatırılabilir?

Özellikle MotoGP yarışlarında korkunç şekilde yatırılan motosikletleri görünce çoğumuz bu duruma şaşırıyoruz. Yüksek hızlarda motosikletlerin bu denli yatırılması nasıl mümkün oluyor? Yatırma açısının hesabı ve detaylar için okumaya devam edin...

Sürüş Teknikleri / Ahmet TEZCAN -  04 Temmuz 2015 | 11:55

Motosiklet Üzerine Kitaplar

Motosikletler hakkındaki bilginizi artırmak, güncellemek ya da sürüş teknikleri öğrenmek için; bunların yanı sıra oturup gezi hikayeleri okuyabileceğiniz birçok kitap mevcut. Şimdi bu kitaplardan bazılarına kısaca göz atalım.

Sürüş Teknikleri / Ahmet TEZCAN -  30 Haziran 2015 | 09:20

Motosiklet Kullanıcıları,Trafik Kurallarında Daha Bilgili

Yapılan bir anket sonucunda motosiklet kullanıcılarının, otomobil kullananlara kıyasla trafik kuralları konusunda daha bilgili oldukları kaydedildi. Detaylar için okumaya devam edin...

Bakım Onarım / Doruk Kurtoğlu -  29 Haziran 2015 | 14:27

Her Motorcunun İhtiyacı 10 Alet-Edevat!

Sıfır bir motor aldığımızda ellerimizin kirleneceği pek aklımıza gelmez. Ancak motor sahibi olmak her daim motorunuzla uğraşırken ellerinizin kirleneceği anlamına gelir. İşte elleriniz kirlenirken size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz ve olmazsa olmaz 10 araç-gereç...