Motosiklet Eğitimleri

75 sonuç

Sürüş Teknikleri / Sinan Özgen -  09 Eylül 2016 | 13:33

Motosiklet İle Pist Eğitimi Nasıl Yapılır?

Arkadaşlarım Neden Benden Daha Hızlı? (Peki Yarın Onları Nasıl Geçerim?) Bu başlık yıllar evvel Bike Dergisi’nde yayınlanmıştı. Gerçekten de arkadaşlarım nasıl benden daha hızlıydı? Ben İstanbul Park’ta kendimi kasarak Yamaha YZF-R6 ile 2.22 dönerken, başka bir adam, aynı motor ve aynı ayarlar ile nasıl 2:09 dönüyordu?

Okullar / Motoron -  06 Mayıs 2016 | 15:17

25 Mayıs Motoron Riding Academy Advanced Rider Techniques Eğitimleri

25 Mayıs'da Motoron Riding Academy tarafından organize edilen ve California Superbike School’un lisanslı koçlarının eğitmenlik yaptığı Advanced Rider Techniques pist-dışı eğitimi, Intercity Istanbulpark Kompleksi'nde öğrencilerine kapılarını açıyor!

Okullar / Motoron -  10 Nisan 2016 | 10:41

Motoron Pist Günü Etkinlileri Hız Kesmeden Devam Ediyor!

7 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceğimiz senenin bu 3.pist gününde,bir önceki etkinliğimizde olduğu gibi Motoron Riding Academy'nin pist uzmanları, profesyonellere ve sürücülere yardımcı olmak üzere Intercity Istanbulpark'ta hazır bulunacak... WSBK'da ve Avrupa Sampiyonalarinda cok sayida zafer ve podyumlari bulunan başarılı Alman yarışçılar Max Neukirchner ve Dario Giuseppetti 2 gün boyunca pist eğitimi veriyor olacaklar!